Privātuma politika

zobrats

Šajā dokumentā (turpmāk – Privātuma politika) sabiedrība ar ierobežotu atbildību “INSTRO”, reģistrācijas numurs 40003466205, juridiskā adrese Lāčplēša iela 87, Rīga, LV-1011, tālr. +37167288545, e-pasts instro@instro.lv (turpmāk – Datu pārzinis) apraksta Jūsu (turpmāk – Datu subjekts) datu apstrādes mērķus, uzglabāšanas nosacījumus, aizsardzību un tiesības instro.lv (turpmāk – Vietne) vidē.
Apstrādājot personas datus Datu pārzinis ievēro Latvijas Republikas spēkā esošos normatīvos aktus, Eiropas Parlamenta un Padomes regulu (ES) 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), kā arī citus normatīvos aktus privātuma un personas datu apstrādes jomā.

Sīkdatnes

Ja atstājat komentāru mūsu vietnē, varat izvēlēties saglabāt savu vārdu, e-pasta adresi un vietni sīkdatnēs. Tās ir paredzētas Jūsu ērtībām, lai Jums nebūtu vēlreiz jāievada sava informācija, kad atstājat citu komentāru. Šīs sīkdatnes kalpos vienu gadu.

Ja apmeklējat mūsu reģistrēšanās lapu, mēs iestatam pagaidu sīkdatnes, lai noteiktu, vai Jūsu pārlūkprogramma tās pieņem. Šajās sīkdatnēs nav personīgo datu, un tās tiek atmestas, kad aizverat pārlūkprogrammu.

Kad Jūs piereģistrējaties, mēs arī iestatam vairākas sīkdatnes, lai saglabātu Jūsu reģistrēšanās informāciju un ekrāna iestatījumus. Šīs sīkdatnes ir aktīvas divas dienas, bet ekrāna iestatījumu sīkdatnes – gadu. Ja atlasīsiet “Atcerēties mani”, Jūsu dati tiks saglabāti divas nedēļas. Ja jūs izrakstāties no sava konta, reģistrēšanās sīkdatnes tiks noņemtas.

Ja Jūs publicējat vai rediģējat rakstu, papildus sīkdatne tiks saglabāta Jūsu pārlukprogrammā. Šajā sīkdatnē nav ietverti personas dati, un tā vienkārši norāda tikko rediģētā raksta ziņas ID. Tā tiek saglabāta 1 dienu.

Iegultais saturs no citām vietnēm

Šīs vietnes rakstos var būt iegults saturs (piem., videoklipi, attēli, ziņas utt.). Iegultais saturs no citām vietnēm darbojas tieši tāpat kā tad, ja apmeklētājs būtu apmeklējis citu vietni.

Šīs vietnes var vākt Jūsu personīgo informāciju, lietot sīkdatnes, iegult trešo pušu sekošanu un pārraudzīt Jūsu darbību ar iegulto saturu. Tostarp tās arī var izsekot Jūsu darbībai ar šo saturu, ja Jums ir konts un esat reģistrējušies šajās vietnēs.

Ar ko mēs kopīgojam datus

Ja Jūs pieprasāt paroles atjaunošanu, tad Jūsu IP adrese tiks iekļauta atjaunošanas vēstulē.

Cik ilgi mēs uzglabājam Jūsu datus

Ja Jūs atstājat komentāru, tad pats komentārs un tā metadati tiek uzglabāti uz nenoteiktu laiku. Tas ir tāpēc, lai mēs varētu automātiski atpazīt un apstiprināt visus turpmākos komentārus, nevis turēt tos regulēšanas rindā.

Lietotājiem, kas reģistrējas mūsu vietnē (ja tādi ir) – mēs arī saglabājam viņu sniegto personisko informāciju savā lietotāja profilā. Visi lietotāji jebkurā laikā var redzēt, rediģēt vai dzēst savu personisko informāciju (izņemot savu lietotājvārdu). Vietnes administratori var arī redzēt un rediģēt šo informāciju.

Kādas tiesības Jums ir uz saviem datiem

Ja Jums ir konts šajā vietnē vai ja Jūs esat atstājuši komentāru, Jūs varat pieprasīt mūsus rīcībā esošos eksportētos datus ar Jūsu personīgos informāciju, ieskaitot datus, ko Jūs esat snieguši mums. Jūs varat arī pieprasīt, lai mēs izdzēstu jebkādu ar Jums saistīto personīgo informāciju, kuru mēs saglabājam. Tas neietver nekādus datus, kas mums ir jāuzglabā administratīvos, juridiskos vai drošības nolūkos.

Kur tiek nosūtīti Jūsu dati

Apmeklētāju komentāri var tikt pārbaudīti ar automatizētu SPAM filtrēšanas pakalpojumu.