Par mums

zobrats

Kompānija SIA INSTRO dibināta 1998. gadā. Izprotot visaugstākās kvalitātes līmeņa nozīmi pasaules tirgus kontekstā, mūsu firma pilnā mērā iemieso šo aspektu, kā galveno savas darbības mērķi nosakot:

– Latvijas uzņēmumu un organizāciju apgādāšana ar īpaši kvalitatīviem metālapstrādes instrumentiem un iekārtām, un šo iekārtu darbam nepieciešamo komplektējošo aprīkojumu.

– Līdzās minētajam, kompānija INSTRO piedāvā konkrētu industriālo uzdevumu tehnoloģisko risinājumu izstrādi, augsto kvalitātes līmeni nodrošinot ar pasaulē jaunāko ražošanas tehnoloģiju izmantojumu.

– Mūsu kompānijas politika – konstruktīvs dialogs ar lietotāju. Iedziļinoties klientu vēlmēs un atrodot īstos risinājumus, ir uzkrāta vērtīga pieredze. Tādēļ kompānija INSTRO ar pārliecību spēj palīdzēt klientam izdarīt pareizo izvēli.

– Rezultāts – klienta veiksmīga izaugsme.

– Laicīga pasūtījumu izpilde un nodrošināts garantijas servisa atbalsts vienmēr ļauj sasniegt optimālu attiecību starp cenu un kvalitāti.

Un, kad savstarpējā dialogā savienojas visi minētie aspekti, rodas patiess, nebeidzams ceļš uz vispārēju attīstību un atvērtību arvien jaunās kvalitātēs.