CHIRON OPEN HOUSE

image

Piedzīvo mehāniskās apstrādes pasauli!

Jebkurš ir gaidīts ikgadējā CHIRON Group Atvērto Durvju Dienās 2024! Inovātīva, daudzpusīga, specializēta, pilnīga – tāda ir mehāniskās apstrādes pasaule ar CHIRON Group. Šī pasaule būs apskatāma pilnā darbībā šī gada izstādē Tutlingenā, Vācijā, no 24. līdz 26. aprīlim.

Tveriet iespēju apskatīt inovatīvās iekārtas klātienē, satiecieties ar CHIRON Group speciālistiem un saņemiet atbildes uz būtiskiem jautājumiem par visefektīvāko ražošanas praksi.

Svarīgakie punkti:

Apstrādes risinājumi klātienē: visās dimensijās, visām nozarēm

Vairāk nekā 20 apstrādes piemēri klātienē, vienmēr ar ekspertu prezentāciju. No viedā un veiksmīgā Micro5 līdz 22. sērijai, automātiskuma etalons.

Standartizēts vai izgatavots pēc izmēra: automatizācija dara vairāk

Augstāka efektivitāte, augstāka veiktspēja arī nedēļas nogalē. Ar precīzi pieguļošām, standartizētām automatizācijas vienībām vai individuāli izstrādātu sistēmu jaunām un esošām iekārtām.

Labākās tehnoloģijas un financiālā brīvība: PerformanceFinance

Paplašiniet iespējas, saglabājiet finansiālu elastību, sasniedziet izcilu ražošanas kvalitāti. Ar inovatīvu iekārtu finansēšanas, stāvokļa uzraudzības un visaptverošu pakalpojumu kombināciju. Par prognozējamām izmaksām.

Proaktīvi un uz risinājumiem orientēti: pakalpojumi optimizētai ražošanai

Kā būt efektīvākam – visā iekārtas dzīves ciklā: pareizās atbildes no CHIRON grupas servisa uz būtiskiem jautājumiem, kas saistīti ar Jūsu ikdienas ražošanu.

Ekspertīzes centrs: līdzņemama pieredze un zināšanas

Veiksmes stāsti no CHIRON Grupas klientu ražošanas prakses, ekspertu lekcijas par Jūsu nozares aktuālākajām tēmām, apstrādes centru prezentācijas – pilns komplekts no pirmavotiem.

Procesu izpratne: partneru izstāde

Inovatīvi produkti, pakalpojumi un 30 partneru vērtīgās zināšanas metālapstrādē. No automatizācijas līdz iespīlēšanas sistēmām un instrumentiem.

“Get together after work”

Viesiem tiek piedāvātas naktsmītnes un iespēja apmeklēt izstādi arī ārpus darba laika ceturtdien 25. aprīlī no plkst. 16:30. Tur Jūs gaidīs industrijas speciālisti, kā arī varēsiet iegūt vairāk informācijas no mūsu sadarbības partneriem un satikt jau pazīstamas vai jaunas sejas. Izbaudiet relaksējošu atmosfēru ar atvēsinošiem dzērieniem, kādu siltu uzkodu un piemērotu fona mūziku.

Lai reģistrētos uz pasākumu, dodieties uz CHIRON Group mājaslapu un tiekamies Tutlingenā!